Copa America 2019, Argentyna – Kolumbia, 16/06/2019, godz: 00:00

W grupie B z kolei mamy bardzo dobrą grupę zawodników umiejących wykorzystywać sytuacje podbramkowe. Oczywiście bardziej utalentowany atak posiada Argentyna, z takimi gwiazdami jak Lionel Messi, Sergio Aguero, Angel Di Maria itd.

Przybycie Lionela Scaloniego ożywiło argentyński zespół i w połączeniu z ich desperacką chęcią wygrania czegoś dla drużyny narodowej, fani mają nadzieję, że uda im tym razem. W ostatnim spotkaniu zespół zanotował wysokie zwycięstwo 5:1 nad Nikaragua, a Lionel Messi zakończył mecz z dwoma bramkami.

Przeciwko Kolumbii, zespół dominował przez ostatnie dwie dekady. Odnieśli ostatnie cztery zwycięstwa z rzędu, a także siedem z ostatnich ośmiu. W rzeczywistości tylko dwa razy przegrali z tym przeciwnikiem w ciągu ostatnich dwudziestu lat (jeden towarzyski).

Ponadto Kolumbia potrafiła zdobyć tylko jednego gola z ostatnich ośmiu spotkaniach H2H, a Argentyna wygrała 3:0 w ostatnim pojedynku. Wygląda na to, że Argentyna jest faworytem tego meczu, niemniej zagramy z zabezpieczeniem.

Typ:

„Remis – nie ma zakładu (remis=zwrot) – Argentyna”- @1.54

Typer: PK (forBET)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

e-play

Archiwa