Conor McGregor ambasadorem Parimatch

Irlandzka gwiazda MMA zgodziła się na dwuletnią umowę z cypryjską firmą bukmacherską.

Międzynarodowa firma bukmacherska Parimatch ogłosiła dzisiaj gwiazdę MMA Conora McGregora jako nowego ambasadora marki, a wszystko w czasie zaprezentowania nowej strony internetowej.

Irlandzki wojownik podpisał dwuletnią umowę z cypryjskim operatorem, który również stał się oficjalnym partnerem zakładów UFC w lipcu 2018 roku.

McGregor, który był wcześniej ambasadorem marki Betsson, Betsafe, będzie twarzą nowego Parimatcha, po tym jak operator przebudował swoją markę poprzez kreatywnych partnerów Digital Choo i BANDA.

[quote style=”1″ author=””]”Podobnie jak Parimatch, Conor McGregor ośmiela się być inny”[/quote] powiedział CEO Parimatch Holding, Sergey Portnov.

[quote style=”1″ author=””]”Jest odważną globalną ikoną, która wykracza poza sport. Conor podniesie naszą markę na nowy poziom. Jest najlepszym ambasadorem dla Parimatch. „[/quote]

Rebrand skupia się na nowym interfejsie strony internetowej, który jest teraz „bardziej kompatybilny i uzupełniający styl życia użytkowników”, jak twierdzi Parimatch CMO Tamara Babits.

 

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *