ComeOn!

comeon_logo_main

Licencja – Malta
Wersje językowe:
flagicomeon
Dyscyplin sportowych – 40+
Live betting – Tak
Mobile betting – Tak
Live streaming – Nie

Zarejestruj się w ComeOn!

comeon_banner1

Come On to na rynku bukmacherskim firma stosunkowo mało znana, bo działająca od 2011 roku, ale zdobywająca sobie coraz więcej klientów, których przyciąga przede wszystkim atrakcyjna oferta bonusowa połączona ze Sklepem ComeOn, a także mnogość różnorakich opcji do obstawiania, zarówno piłki nożnej i tenisa jak i mniej znanych dyscyplin sportowych. Twarzą polskiej kampanii reklamowej przez pewien czas był znany dziennikarz sportowy Roman Kołtoń.

comeon_banner2

Na początkującego gracza czeka niezwykle atrakcyjny bonus od pierwszego depozytu w jednej z dwóch opcji do wyboru. Użytkownik może skorzystać z bonusa 200% do 150 złotych, promocji 100% do 500 złotych.
Screeny
Strona główna comeonscreen1
Live betting comeonscreen2
Informacje
Nazwa ComeOn!
URL strony www.comeon.com
Rok założenia 2011
Wypłacalność 98.65%
E-mail [email protected]
Plusy ++++++  Minusy
  • Duży wybór dyscyplin
  • Szybkie wpłaty i wypłaty
  • Doskonała polska obsług klienta
  • Ciekawe promocje
  • Profesjonalna strona startowa
  • Mobilna wersja na tablet i smartfon
Ranking
sc10 9.55 / 10
Ranking ogólny 9.55
Software / grafika 9
Wybór gier 10
Bonus powitalny 10
Promocje 10
Warunki obrotu 9
Jackpoty 9
Wpłaty / wypłaty 9
Obsługa klienta 10
Wypłacalność 10
Opis
Come On to na rynku bukmacherskim firma stosunkowo mało znana, bo działająca od 2011 roku, ale zdobywająca sobie coraz więcej klientów, których przyciąga przede wszystkim atrakcyjna oferta bonusowa połączona ze Sklepem ComeOn, a także mnogość różnorakich opcji do obstawiania, zarówno piłki nożnej i tenisa jak i mniej znanych dyscyplin sportowych. Twarzą polskiej kampanii reklamowej przez pewien czas był znany dziennikarz sportowy Roman Kołtoń.Oferta Come On jest bogata i z pewnością każdy gracz znajdzie coś dla siebie. Warto zwrócić uwagę na mnogość opcji w piłce nożnej, a także w tenisie. Najistotniejszą rzeczą jest możliwość wyboru spośród wielu handicapów bramkowych czy też opcji under/over czego u niektórych bukmacherów internetowych, nawet z czołówki, często brakuje. Również oferta tenisowa pozostawia bardzo dobre wrażenie, a typować można niemal wszystko: zarówno największe imprezy tenisowe jak i turnieje niższej rangi tzw. challengery. Pochwalić można również bogatą ofertę na siatkówkę i koszykówkę. Kursy plasują się w środku stawki: są z pewnością konkurencyjne względem najsłabszych firm pod tym względem, ale do czołówki sporo im brakuje. Niestety często nie można też łączyć pewnych opcji co jest szczególnie uciążliwe w przypadku obstawiania tenisa. Być może z czasem się to zmieni tak jak oferta bonusowa bukmachera, która wygląda coraz lepiej. Chyba warto dać szansę Come On, bo bukmacher ten staje się coraz lepszy i być może niedługo skutecznie powalczy z najlepszymi na rynku.

zarejestruj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *