ComeOn (Cherry) z nowym produktem

ComeOn – spółka zależna od Cherry AB, zmierza do Niemiec z nowym produktem kasynowym Blitzino. Nowa marka jako pierwsza zaoferuje funkcję Trustly’s Pay N Play niemieckim graczom.

Czym jest Pay N Play?

Jest to innowacyjny produkt, który umożliwia graczom natychmiastowe rozpoczęcie ulubionych gier za pomocą jednego szybkiego depozytu ze swojego internetowego banku. W ramach przepływu Trustly przekazuje dane gracza operatorowi, upraszczając proces rejestracji konta. Dodatkowo oferowaną są błyskawiczne wypłaty środków.

Blitzino działa na podstawie licencji Malta Gaming Authority i jest pierwszą marką, która przyjęła rozwiązanie Pay n Play w Niemczech.

Podczas gdy usługa jest zatwierdzana przez władze Malty, niektórzy mogą mieć obawy dotyczące przestrzegania zasad KYC i zachęcania konsumentów do impulsywnego hazardu.

Jednak Anders Antonsson z ComeOn powiedział, że wszystkie dowody pokazują, że klienci otrzymują bardziej odpowiedzialną usługę.

„To rozwiązanie sprawia, że ​​jesteśmy bardziej zgodni, ponieważ mamy pełen KYC o naszym graczu przy pierwszym depozycie, dzięki czemu możemy natychmiast uniknąć nieletniego klienta. ComeOn zobowiązuje się do posiadania produktu, którego gracze mogą używać i cieszyć się grą w sposób odpowiedzialny – gracze mogą ustalać limity, robić przerwy, a nawet samodzielnie wykluczać, jeśli czują taką potrzebę. Z wcześniejszych danych wynika, że ​​sesja gry trwa mniej niż na innych stronach.”

– powiedział Antonsson

ComeOn w marcu tego roku jako pierwszy bukmacher wprowadził funkcję Pay N Play w ramach szwedzkiej marki Snabbare.

Przypominamy, że spółka Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie uzyskała zezwolenie na zakłady w Polsce w dni 28 czerwca 2018r. nr PS4.6831.26.2017.

Cherry, działa na siedmiu kluczowych rynkach i ma licencje na gry w Szlezwiku-Holsztynie, na Malcie, w Polsce i Wielkiej Brytanii i również ubiega się o o licencję w Szwecji.

Czy nowy produkt pojawi się również w Polsce? Jeśli taka będzie wola zarządu firmy to tylko jedna rzecz może stanąć im na drodze – Ministerstwo Finansów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

e-play

Archiwa