Co nowego w ofercie na żywo u bukmacherów?

Sportradar rozszerzył swoją ofertę Formuły 1, wprowadzając zakłady na żywo na sezon 2020, który miał rozpocząć się w ten weekend.

Dostawca danych sportowych zapewni operatorom w Polsce rynki przed wyścigiem i podczas wyścigu – co jeszcze niedawno miało niewiele buków.

Obecna umowa firmy, która została pierwotnie ogłoszona w sierpniu zeszłego roku, obejmuje dane na żywo pobierane bezpośrednio z toru w dniu każdego wyścigu, dla każdej Grand Prix Mistrzostw Świata F1.

Sportradar wykorzysta historyczne dane Formuły 1 do stworzenia nowej oferty na żywo, która będzie dostępna w czasie wyścigu z ponad dwudziestoma możliwymi marketami do wyboru. Oferta na żywo na treningi i kwalifikacje zostaną dodane w późniejszym okresie sezonu. Istniejące rynki, w tym zwycięzca wyścigu i zdobywca podium, będą nadal oferowane.

David Lampitt, dyrektor zarządzający ds. Partnerstwa sportowego Sportradar, powiedział: „Formuła 1 jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek sportowych na świecie, z wyjątkowymi możliwościami handlowymi, które wciąż się rozwijają. Wprowadzenie możliwości zakładów na żywo w wyścigu jest punktem wyjścia do odblokowania tych możliwości oraz zwiększenia zainteresowania i zaangażowania fanów na całym świecie”.

Adam Crothers, szef F1 ds. praw mediów cyfrowych, dodaje: „Wierzymy, że dzięki tej współpracy fani zyskają kolejną platformę do prowadzenia wyścigów w sposób, który nie był do tej pory możliwy, ponieważ rozpoczynamy kolejny ekscytujący rok wyścigów”.

W związku z faktem odwołania Grand Prix Australii, a także przełożenia zbliżających się Grand Prix Bahrajnu, a także debiutującego Grand Prix Wietnamu, będziemy w stanie sprawdzić nowe funkcjonalności w późniejszym terminie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.