Cięcie ryzyka na baraże w forBET

Czas rozstrzygnąć awanse w polskich ligach. O Ekstraklasę walczą Radomiak Radom – Miedź Legnica oraz Warta Poznań – Termalica Nieciecza.

Z kolei o 1. Ligę zagrają Bytovia Bytów – Resovia Rzeszów oraz GKS Katowice – Stal Rzeszów. Specjalnie na te emocjonujące spotkania forBET przygotował promocję i tnie ryzyko, które pozwoli zabezpieczyć środki na grę w razie niepowodzenia.

Aby skorzystać z promocji i zabezpieczyć swoje środki w razie przegranej wystarczy zagrać kupon za 49 lub 159 PLN, na którym będą znajdowały się dokładnie 4 zdarzenia z oferty meczów barażowych polskiej 1. i 2. ligi – każde z kursem min. 1.40. Jeżeli kupon będzie przegrany przez jedno zdarzenie, to forBET zwróci całą stawkę w postaci bonusu, a jeżeli przegrane będą dwa zdarzenia lub więcej, to zwrot wyniesie połowę stawki.

Jak to działa?

 1. Zagraj kupon z dokładnie czterema zdarzeniami z oferty baraży polskiej 1 i 2 ligi.
 2. Kurs pojedynczego zdarzenia to minimum 1.40.
 3. Stawka to dokładnie 49 złotych, lub 159 złotych.
 4. Odbierz zwrot całej, lub połowy stawki w razie niepowodzenia.

Zasady promocji:

 1. Organizatorem jest forBET Zakłady Bukmacherskie.
 2. Promocja ważna jest tylko dla klientów zarejestrowanych na stronie forBET.
 3. Promocja obowiązuje od godz. 15:00 dn. 27.07.2020 do godz. 17:10 dn. 28.07.2020.
 4. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do 28.07.2020, do godz. 23.59.
 5. Stawka kuponu kwalifikującego się do promocji musi wynosić dokładnie 49 PLN lub 159 PLN.
 6. Aby skorzystać z promocji należy postawić kupon, na którym znajdują się dokładnie 4 zdarzenia przedmeczowe – wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty piłki nożnej meczów barażowych: Polska 1. Liga oraz Polska 2. Liga.
 7. Kurs minimalny pojedynczego zdarzenia na kuponie AKO musi wynosić min. 1.40.
 8. Bonus w wysokości stawki zostanie przyznany TYLKO gdy na kuponie przegrane będzie jedno zdarzenie.
 9. Bonus w wysokości połowy stawki zostanie przyznany gdy na kuponie przegrane będą dwa zdarzenia lub więcej.
 10. Zwrot zostanie przyznany tylko od pierwszego przegranego kuponu kwalifikującego się do promocji.
 11. Do promocji nie zaliczają się kupony zagrane za środki bonusowe oraz zakłady systemowe.
 12. Kupony z zakładami typu draw no bet, drużyna gospodarzy/drużyna gości wygra nie ma zakładu nie zaliczają się do promocji.
 13. Obrót bonusem wynosi 4x po kursie minimalnym 2.0 – min. kurs pojedynczego zdarzenia w kuponie AKO musi wynosić 1.20. Na kuponie muszą znajdować się min. 2 zdarzenia. Bonus oczekuje w kolejce przez 14 dni. Czas na obrót bonusem wynosi 14 dni.
 14. Zlecenie wypłaty z salda głównego przed spełnieniem warunków obrotu bonusem skutkuje zakończeniem udziału w promocji i utratą środków bonusowych.
 15. Do obrotu bonusem nie zaliczają się zakłady systemowe, zakłady z oferty WIRTUALNE l i II oraz Gry Karciane.
 16. Bonusy zostaną przyznane tylko jeden raz na użytkownika i znajdą się na kontach graczy w środę 29.07.2020 do godz. 16:00.
 17. Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania środków bonusowych oraz wykluczenia z przyszłych promocji graczy zawierających zakłady przeciwstawne przy obrocie bonusem.
 18. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej Promocji lub dopuszczających do udziału w Promocji.
 19. Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.
 20. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.