Chiny, Super League, Wuhan Zall – Henan Jianye, 08/06/2019, godz: 13:35

Wuhan Zall i Henan Jianye rozpoczną jedyne starcie weekendu chińskiej Super League w zupełnie różnych nastrojach. Gospodarze wygrali trzy z czterech ostatnich meczów i wspięli się na 9 pozycję w tabeli. Sezon rozpoczęli jako jeden z głównych kandydatów do spadku, tuż po awansie Super League w zeszłym sezonie.

Henan Jianye natomiast znajduje się dwa punkty poniżej sobotnich rywali, po 11 rundach tego sezonu. Zdobyli tylko jeden punkt w ostatnich trzech meczach dzięki bardzo trudnemu kalendarzowi rozgrywek, gdzie grali m.in. z Shanghai i Guangzhou Evergrande.

Menedżer Wang Baoshan nadal będzie miał problem z obsadzeniem najsilniejszej jedenastki, po tym jak Henrique Dourado doznał kontuzji. Linia atakująca jest więc mocno uzależniona od kameruńskiego duetu Franka Ohandzy i Christiana Bassogoga, którzy w tym sezonie zdobyli w sumie dziewięć bramek.

Piłkarze Wuhan Zall zachowali tylko raz czyste konto w ostatnich dziesięciu meczach. Będą walczyć przeciwko zespołowi, który stracił pięć bramek w zeszłym tygodniu, grając u siebie z Guangzhou Evergrande.

Typ:

„Oba zespoły strzelą bramkę” – @1.72

Typer: PK (forBET)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

e-play

Archiwa