Cechy świetnego typera

Wiele osób na tym świecie zna i interesuje się sportem, ale tylko bardzo wąskie grono ludzi potrafi wyjść na plus w starciu z bukmacherem. Nowe firmy wyrastają jak grzyby po deszczu co tylko pokazuje jak bardzo dochodowy jest to biznes. 99% klientów firm bukmacherskich to gracze rekreacyjni (przegrywający), ale są również tacy, którzy potrafią stanąć do równej walki z bukmacherem i uzyskać profit. Zastanawiałeś się kiedyś jakie cechy posiadają te osoby? Nadprzyrodzone moce? Nic z tych rzeczy. Oto siedem cech, które moim zdaniem musi posiać każda osoba, która marzy, aby wyjść chociaż na minimalny plus.

1.Doświadczenie

Każdy z nas słyszałem o sławnym „farcie nowicjusza”. W długiej perspektywie czasu to doświadczanie będzie kluczowym czynnikiem naszego sukcesu, nie fart. To ono otworzy nam oczy na wiele kwestii, o których wcześniej nie mieliśmy pojęcia.

2.Inteligencja

Rzecz bardzo ważna nie tylko w świecie zakładów. Poprzez inteligencję rozumiem wyszukiwanie odpowiednich kursów, valuebetów, korzystanie z usług najlepszych operatorów. Umiejętność odnalezienia zakładów, których szanse są przeszacowane przez bukmachera i będą mogły przynieść nam zysk.

3.Kontorlowanie emocji

Cecha, której brakuje wielu osobą. Kto z nas nie poczuł chęci szybkiego odegrania się po przegranej? Duża ilość źle dobranych zakładów za stawkę, która jest zdecydowanie za wysoka na nasz kapitał. Takie sytuacje zawsze kończą się bankructwem. Trzeba wiedzieć kiedy powiedzieć „pas” i zapanować na emocjami.

4.Analityczny umysł

Nie ma się co oszukiwać. Żeby być graczem wygrywającym trzeba spędzić sporą ilość czasu nad statystykami. Prześledzić dostępne dane, sprawdzić formę zespołu, składy i to wszystko poskładać w całość. Następnie musimy oszacować szansę wystąpienia danego zdarzenia i porównać go z tym co przygotował bukmacher. Grasz tylko zakłady, które w twojej opinii są opłacalne i nie dajesz się ponosić emocją (patrz punkt 3.). Ufaj statystyce, nie mitom i przekonaniom.

5.Ekonomiczny rozsądek

Odpowiednie zarządzanie kapitałem. To prawdopodobnie najważniejsza cecha świetnego typera. Szanuj pieniądze, odpowiednio dobieraj limity i stawki, a może zagwarantować Ci to sukces. Pamiętaj, że hazardziści tego nie robią i dlatego są ulubionymi klientami firm bukmacherskich.

6.Umiejętność wyciągania wniosków

Ucz się na błędach. Straciłeś kapitał po raz kolejny? Pechowy mecz czy może stawka była zbyt wysoka, a może jednak ten zakład nie był na tyle opłacalny? Pamiętaj, że dobry typer potrafi wyciągać wnioski i nie powiela błędów w przyszłości.

7.Szczęście

Nie można go kupić, nie można go dostać w prezencie, ale podobno można mu pomóc. Zdobądź wszystkie wyżej wymienione cechy i umiejętności, a szczęście będzie się do Ciebie uśmiechać zdecydowani częściej niż do tej pory.

Wszystkie wymienione cech i umiejętności musi posiadać osoba, która chce być graczem wygrywającym. Nie gwarantujemy, że po ich zdobyciu zostaniesz profesjonalnym typerem i będziesz mógł rzucić dotychczasowe zajęcie, które daje Ci na chleb, ale te umiejętności pozwolą Ci zniwelować do minimum przewagę bukmachera.

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *