Cash-out coraz popularniejszy.

Funkcja cash-out staje się coraz bardziej popularna, a wielu bukmacherów zaczęło oferować tę funkcję swoim klientom.

Zasadniczo cash-out daje możliwość zamknięcia zakładu i odzyskania pieniędzy z określonym zyskiem lub stratą przed zakończeniem wydarzenia. Kwota, którą gracz będzie  mógł wypłacić, zależy od aktualnych kursów na żywo w porównaniu do przyjętych kursów przedmeczowych. Rzućmy okiem na bardziej szczegółowy przykład opcji cash-out.

Załóżmy, że gracz postawi zakład na mecz Ekstraklasy pomiędzy ŁKSem i Lechią. Stawiamy zakład, że ŁKS. wygra, przyjmijmy, że kurs na zwycięstwo wynosił 2,00 przed rozpoczęciem wydarzenia. Mecz się rozpoczyna, a ŁKS. zdobywa bramkę w 35 min. W takim przypadku zakład prawdopodobnie wygra, a kursy na ŁKS spadną i gracz będzie mógł wypłacić kwotę wyższą niż początkowa stawka, minimalizując ryzyko.

Jeśli jednak, że Lechia zdobędzie pierwszego gola w meczu – wtedy, korzystając z funkcji cash-out, gracz będzie w stanie wypłacić kwotę niższą niż początkowa stawka, jednocześnie upewniając się, że nie straci wszystkiego (jeśli Lechia wygra mecz).

W rzeczywistości bardzo łatwo jest samemu obliczyć kwotę i odpowiednio zysk lub stratę, które otrzymasz. Wszystko zależy jednak od tego, jaki procent opcji cash-out oferuje dany bukmacher.

Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.