Cagliari – Sampdoria, 05/12, godz: 21:00, stadion: Sardegna Arena

Zaledwie trzy dni po ligowym starciu, zawodnicy Cagliari i Sampdorii ponownie zmierzą się na boisku. Tym razem w spotkaniu Pucharu Włoch.

Po pięćdziesięciu spotkaniach bezpośrednich, statystyka obu ekip prezentuje się na remis. Zarówno Cagliari jak i Sampdoria wygrały po 16 pojedynków, a w 18 nie wyłoniono zwycięzcy. Co ciekawe, średnia bramek zdobywanych we wszystkich tych zdarzeniach wynosi 2.48 gola na mecz. Obie ekipy także znajdowały drogę do siatki przeciwnika w czterech z poprzednich sześciu starć. W ostatnim ligowym thrillerze, górą byli piłkarze gospodarzy, wygrywając 4-3.

Sampdoria ma na koncie dwa zwycięstwa i sześć porażek na wyjeździe we wszystkich zawodach, strzelając średnio 1.25 bramki w meczu i pozwalając przeciwnikom na zdobycie 2.13 gola w tych starciach.

Gospodarze tego spotkania rozgrywają dotychczas fantastyczny sezon, niemniej w Pucharze Włoch dla mnie faworytem jest ekipa gości. Serie A jest teraz priorytetem Cagliari i nie mają wystarczającej siły roboczej, aby grać jednocześnie na obu frontach. Z kolei Sampdoria bardzo chciałaby awansować do kolejnej rundy, gdyż sezon ligowy mają niemal stracony.

Typ:

„Obie ekipy strzelą bramkę” – @1.87

„X2” – @1.92

Typer: PK

Tagged under

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

e-play

Archiwa