Bwin złożył wniosek o licencję

Według bukmachera bwin firma stara się o licencję na oferowanie zakładów sportowych w Polsce. Każdy użytkownik po zalogowaniu się na konto otrzymuje następujący komunikat:

„bwin złożył wniosek o przyznanie licencji na działanie w Polsce. Nasz wniosek jest przetwarzany i jesteśmy w stałym kontakcie z polskimi władzami. Pozostając w zgodzie z nowym prawem zdecydowaliśmy się zamknąć konta wszystkich użytkowników z Polski aż do uzyskania licencji. Do tego czasu, nasi klienci z Polski wciąż mają możliwość wypłacenia swoich środków, nie mają jednak możliwości zawierania żadnych zakładów. Z niecierpliwością oczekujemy Twojego powrotu do gry w bwin jak tylko uzyskamy polską licencję.”

Potwierdza to informację, którą uzyskaliśmy od Biura Komunikacji i Promocji Ministerstwa Finansów, w której przyznano że obecnie o udzielenie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w sieci Internet ubiega się jeden podmiot:

Co ciekawe firma w ostatnich latach nie była zbyt intensywnie zainteresowana polskim rynkiem, dlatego informacja ta jest sporym zaskoczeniem dla branży bukmacherskiej. Natomiast, czy faktycznie jest prawdziwa to pokaże czas.

Zapraszamy do śledzenia naszego serwisu, w którym na bieżąco będziemy informować o kolejnych firmach opuszczających polski rynek. O stanowiskach poszczególnych podmiotów bukmacherskich możecie przeczytać w tym miejscu.

5 thoughts on “Bwin złożył wniosek o licencję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.