Bwin Oficjalnym Partnerem Bukmacherskim Interu Mediolan

Firma bukmacherska bwin podpisała z włoskim Interem Mediolan umowę, w ramach której do 2020 roku uzyskała status Oficjalnego Partnera Bukmacherskiego klubu.

Reklamy firmy oraz kursy na mecze live pojawią się na bandach stadionowych San Siro. Działania promocyjne będą prowadzone również w mediach społecznościowych Interu Mediolan i innych kanałach digitalowych. Ponadto kibice włoskiego klubu uzyskają dostęp do szeregu promocji i ofert dedykowanych przygotowanych specjalnie na mecze Interu Mediolan.

„Bwin będzie mógł wykorzystać rozwijane przez nas narzędzia w obszarze multimediów, jednocześnie rozwijając swój biznes i dostarczając klientowi unikalny i wartościowy kontent” – powiedział Michael Gandler, Dyrektor ds. Sprzedaży w Interze Mediolan.

„Firma bwin zawsze wspierała w swojej historii kluby ze światowego topu piłkarskiego. Ta współpraca podkreśla naszą bliskość ze światem sportu i jego wartościami” – dodał Moreno Maraso, przewodniczący Zarządu włoskiego oddziału Bwin.

Przypomnijmy, że bwin oficjalnie potwierdził, że stara się o uzyskanie licencji na oferowanie zakładów bukmacherskich w Polsce.

Zarejestruj się w TOTOLOTKU i odbierz BONUS do 500 PLN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.