Bundesliga podreperowała bukmacherów

Niemiecka Bundesliga jest pierwszą, czołową ligą piłkarską na świecie, która powróciła do rozgrywania spotkań w poprzedni weekend.

Chociaż piłka nożna w najlepszym wydaniu w Niemczech powróciła, to jednak emocje z nią związane nie są takie jakie znamy i lubimy. Mecze rozgrywane były bowiem za zamkniętymi drzwiami, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa na ławce każdej drużyny, a wszelkie obchody celebrowania bramki były odradzane.

Nie powstrzymało to jednak fanów przed telewizorami, bowiem rozgrywki niemieckiej ligi oglądało wiele milionów sympatyków.

Jednak powrót Bundesligi zapewnił również bardzo potrzebny impuls zarówno operatorom zakładów sportowych, jak i graczom, po tak długim rozbracie z piłką nożną na najwyższym poziomie. Legalni bukmacherzy w Polsce przyznają, że powrót wielkiego futbolu został przyjęty z zadowoleniem, chociaż powrót do normalności sprzed pandemii w zakładach jest wciąż bardzo odległy.

Oczywistym jest, że wszyscy niemal gracze preferują piłkę nożną najwyższego poziomu, z najlepszymi i rozpoznawalnymi drużynami i graczami, aniżeli mniej popularne ligi piłkarskie jak białoruska Wyszejszaja Liga czy Yokary Liga z Turkmenistanu.

Powrót Bundesligi pomógł niektórym firmom podwoić obroty w ten weekend w porównaniu do poprzedniego, a zakłady live na piłkę nożną były strasznie popularne po przerwie. To był mile widziany piłkarski weekend, poprawiający ogólna sytuację na rynku, zarówno graczy jak i legalnych firm.

Jednak na idealną sobotę legalni bukmacherzy w Polsce wciąż jeszcze czekają…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.