Bukmacherzy wsparciem polskiego sportu? To już się dzieje!

Bukmacherzy

Sporo mówi się ostatnio o nowelizacji ustawy hazardowej, która miała miejsce 1 kwietnia 2017 roku. Sporo mówi się o tym w kontekście sportu i jego wsparcia ze strony firm zajmujących się zakładami bukmacherskimi, a także pojawiających się nowych możliwości. To jednak nic nowego – legalny polski bukmacher FORTUNA już od lat wspiera piłkę nożną szóstek!

Pierwszy etap na poziomie rozgrywek lokalnych, rywalizacja o 40 Pucharów Miast (w sezonie 2016/2017 również już w pełnym toku), następnie zdobywcy PM mierzą się z sobą na turnieju ogólnopolskim – tak wygląda formuła FORTUNA Pucharu Polski, który sponsor naszych serwisów współorganizuje z Playareną. A zdobywca FORTUNA Pucharu Polski dostaje przepustkę do EMF Champions League, czyli europejskiej Ligi Mistrzów Szóstek!

[numblock num=”” style=”2″]Współpraca z FORTUNĄ pozwoliła nam na kolejny milowy krok w rozwoju Playarena i piłki nożnej sześcioosobowej w Polsce. Po latach rywalizacji o Mistrzostwo Polski, zawodnicy dostali szansę rywalizacji o drugie prestiżowe trofeum: FORTUNA Puchar Polski. Jego pierwszym historycznym zdobywcą była w sezonie 2015/2016 Gloria Victis Warszawa, która dzięki swojemu sukcesowi zapracowała na przepustkę na pierwszy w historii turniej Ligi Mistrzów szóstek, czyli EMF Champions League – opowiada dla Goal.pl Wojciech Dudek, prezes zarządu Playarena.[/numblock]

Dudek podkreśla również, że FORTUNA odegrała też dużą rolę pomagając warszawianom w organizacji wyjazdu na europejski turniej. – Ten wyjazd był możliwy tylko dzięki wsparciu FORTUNY. Podsumowując: na naszej współpracy korzysta cała niezwykle popularna dyscyplina, jaką jest piłka nożna szóstek w Polsce. A dyscyplina jest „niezwykle popularna, bo w Playarena zarejestrowanych jest już 250 000 zawodników!

Ćwierć miliona – tylu Polaków (i Polek!) wyciągnęła na boiska Playarena

Nie od razu Kraków zbudowano. Projekt Playarena rozpoczął się bardzo niepozornie – od inicjatywy kilka znajomych, którym trudno było znaleźć rywali do gry na trawiastym boisku. Stworzyli więc platformę, dzięki której ludzie „chorzy” na gorączkę futbolu mogliby się z sobą kontaktować i umawiać na mecze.

Całość czytaj na: goal.pl

Zarejestruj się w Fortunie i odbierz PIERWSZY ZAKŁAD BEZ RYZYKA 100 PLN

1 thought on “Bukmacherzy wsparciem polskiego sportu? To już się dzieje!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.