Bukmacherzy obstawiają termin ukończenia II linii metra

termin ukończenia II linii metra

Od maja bieżącego roku trwa w Warszawie rozbudowa II linii metra o 3 stacje w kierunku wschodnim, a od kilku dni o 3 stacje w kierunku zachodnim. Prace na Pradze Północ i Targówku mają zakończyć się w maju, a na Woli w listopadzie 2019 roku. Bukmacherzy STS jednak nie wierzą w dotrzymanie tych terminów.

Każdy kto trafnie obstawi 100 zł na to, że budowa odcinka wschodniego zakończy się w maju 2019 roku zdobędzie 220 zł – kurs 2,50. Gdyby jednak ktoś zdecydował się postawić 100 zł na to, że rozbudowa zakończy się po tym terminie – i tak rzeczywiście się stanie – wygrać może już zaledwie 123,2 zł, kurs 1,40.

Identycznie kursy wyglądają w przypadku odcinka zachodniego. Jeśli ktoś trafnie obstawi 100 zł na terminowe wykonanie inwestycji zdobędzie 220 zł – kurs 2,50. W odwrotnym scenariuszu stawiając 100 zł można wygrać 123,2 zł – kurs 1,40.

STS jest największym w Polsce legalnie działającym bukmacherem. Jest to firma, która uzyskała zgodę Ministerstwa Finansów RP na prowadzenie zakładów bukmacherskich na terenie naszego kraju. STS podlega Ustawie o Grach Hazardowych, a tym samym respektuje polskie prawo.

Źródło: warszawawpigulce

About Author

1 thought on “Bukmacherzy obstawiają termin ukończenia II linii metra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *