Bukmacherskie podsumowanie roku 2019

Serwis najlepsibukmacherzy.pl przygotował roczne podsumowanie zmian u bukmacherów internetowych. Jakie nowe podmioty dołączyły do polskiej branży bukmacherskiej? Która z firm bukmacherskich przeszła największą metamorfozę?

Który z bukmacherów może pochwalić się najciekawszą akcją reklamową? Kogo sponsorują bukmacherzy i kto ich reklamuje? Kto przyciągnął do siebie najwięcej klientów?

Redakcja najlepsibukmacherzy.pl przyjrzała się wszystkim 14 firmom oferującym zakłady wzajemne online. Przed 2018, mieliśmy 7 bukmacherów internetowych – STS, Fortunę, Totolotka, LV BET, ETOTO, Milenium i forBET. Przez ostatnie dwa lata dołączyła kolejna siódemka – TOTALbet, PZbuk, eWinner, Betclic, Superbet, BETFAN oraz Noblebet. Mogłoby się wydawać, że to nowe marki będą najbardziej aktywne w ulepszaniu swojej oferty i poszukiwaniu kreatywnych sposobów na przyciągnięcie klientów. I w pewnym zakresie tak było, gdyż nie można odmówić kreatywności zespołowi Betclic czy BETFAN, ale jednak to STS – stary wyga – zdominował tegoroczne zestawienie.

STS, mimo (od lat) bycia liderem wśród polskich bukmacherów, nie próżnował i jest również liderem zmian w 2019. Warto wspomnieć o totalnej zmianie identyfikacji wizualnej, poczynając od zmiany logo, odświeżeniu layoutu strony internetowej i wszelkich materiałów reklamowych. Na wyróżnienie zasługuje najnowsza kampania reklamowa, do której zaproszono dwóch globalnych ambasadorów – Petera Schmeichela i Martina Schmitta. A czemu ambasadorzy są “globalni”? Otóż STS, jako pierwsza w historii polska firma bukmacherska, otrzymała licencję do prowadzenia zakładów online w Wielkiej Brytanii. Firma dostępna jest również w innych krajach, m.in. Niemczech oraz Norwegii, i zapowiada pojawienie się między innymi we Włoszech, Hiszpanii, a nawet w USA.

Wydaje się, że kroku dotrzymywała jej tylko Fortuna, angażując się w bardzo ciekawe akcje, jak „Fortuna Gdy Pełna Trybuna”, turnieje w kultową “Grę w Małysza” czy Tydzień Odpowiedzialnej Gry. Spore trzęsienie ziemi spotkało zaś Totolotka, który, po zmianie właściciela przyjął na siebie szereg zmian, poczynając od zmiany logo czy strony internetowej, aż po zawirowania personalne. Z nowych bukmacherów, warto odnotować BETFAN oraz ich ambasadora – Mariusza Pudzianowskiego wraz… z jego koniem o imieniu Betfan.

Całość materiału podsumowującego rok 2019 wśród legalnych bukmacherów, znajdziecie pod adresem https://najlepsibukmacherzy.pl/blog/podsumowanie-roku-2019-bukmacherzy-polska

Tagged under

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

e-play

Archiwa