Bukmacher nie wesprze boksera podczas walki

William Hill nie będzie mógł reklamować się podczas walki o tytuł mistrza świata w wadze ciężkiej między Anthonym Joshua i Andym Ruizem Jr. w Arabii Saudyjskiej w grudniu.

Antony Joshua jest ambasadorem WH i reklamował bukmachera podczas pierwszej walki, ale w rewanżu nie będzie to możliwe, ponieważ hazard w Arabii Saudyjskiej jest nielegalny.

Ruiz powalił Joshuę cztery razy, po czym zatrzymał go w siódmej rundzie 1 czerwca w Madison Square Garden. Wielu profesjonalistów, w tym Tyson Fury i Mike Tyson, poparło Ruiza, wierząc, że Meksykanin może ponownie pokonać Joshua, niszcząc jego wizerunek i reputację.

Ale jednym z głównych punktów rozmowy nie jest sama walka – to lokalizacja. Eddie Hearn i Team AJ podpisali umowę na rewanż, który odbędzie się w Arabii Saudyjskiej, bez zgody Ruiza. Ruiz dał jasno do zrozumienia, że ​​chce walczyć w USA lub Meksyku.

Decyzja o zezwoleniu na mecz bokserski w Arabii Saudyjskiej była również kontrowersyjna ze względu na kwestie praw człowieka w Arabii Saudyjskiej.

William Hill powiedział, że dalej będzie wspierał byłego mistrza świata podczas jego kariery i ostatnia porażka nic nie zmienia.

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *