Branżowe Nagrody Bukmacherskie

Od jakiegoś czasu kiełkowała myśl, żeby wyróżnić bukmacherów, którzy zgodnie z prawem działają na polskim rynku. Stworzenia takiego rankingu i nagród podjęła się redakcja portalu legalnibukmacherzy.pl.

Nowelizacja ustawy hazardowej w 2017 roku spowodowała, że praktycznie wszystkie podmioty oferujące zakłady wzajemne w Polsce mogą brać udział w wyrównanej rywalizacji o klienta. Oczywiście szara strefa nie została wyczyszczona do końca i wielu użytkowników wciąż nieświadomie bądź świadomie korzysta z usług spółek bez licencji Ministerstwa Finansów.

Ta sytuacja spowodowała, że tym bardziej umocniliśmy się w przekonaniu, że należy stworzyć cykliczne, branżowe nagrody bukmacherskie będące podsumowaniem roku w dziedzinie zakładów bukmacherskich w Polsce.

Po dyskusji w kilkuosobowym gronie oraz zachęceni pozytywnym odbiorem naszego pomysłu na targach w Londynie uznaliśmy, że pierwszą edycję Nagród Bukmacherskich zorganizujemy jeszcze w tym roku i przyznamy wyróżniania dla najlepszych bukmacherów w sześciu kategoriach za 2018 rok

Mamy nadzieję, że odbiór branży będzie pozytywny, a statuetka dla najlepszego bukmachera stanie się w obiektem pożądania firm zajmujących się zakładami wzajemnymi w Polsce. Poniżej przedstawiamy kategorie oraz kryteria, które wybraliśmy do tegorocznej edycji:

  • najlepszy bukmacher
  • najlepsza aplikacja mobilna
  • najlepszy bukmacher live
  • najlepsze kursy
  • najlepszy affiliate manager
  • najlepszy marketing.

Staramy się zebrać jak najwięcej opinii samego środowiska bukmacherskiego w Polsce. Postaramy się dotrzeć do jak największej liczby osób znającej branżę bukmacherską, ale niezwiązanej zawodowo z bukmacherami z licencją Ministerstwa Finansów.

Jeśli uważasz, że Twoje spostrzeżenia mogę być pomocne i chcesz podzielić się swoją opinią wyślij do 28 lutego maila na adres pomoc@legalnibukmacherzy. W treści napisz, który bukmacher Twoim zdaniem powinien otrzymać statuetkę w podanych przez nas kategoriach.

Swój wybór uzasadnij. Pamiętaj, żeby podać swoje imię, nazwisko oraz miejsce zatrudnienia, żebyśmy mogli zweryfikować, że nie jesteś związany z firmami, które biorą udział w rywalizacji.

Harmonogram:
– do 28 lutego 2019​ r. zbieramy listę propozycji zwycięzców w poszczególnych kategoriach.
4 marca 2019 r​. ​na stronie legalnibukmacherzy.pl zostanie uruchomiona specjalna podstrona poświęcona nagrodom. Tego dnia ogłosimy listę nominowanych wraz z uzasadnieniem.
11 marca 2019 r. – ​ogłosimy listę zwycięzców i wręczymy statuetki

Redakcja E-PLAY otacza ten pomysł swoją medialną pieczą, będziemy informować o tym zdarzeniu a także przedstawimy szeroką prezentację wygranych i nagrodzonych firm.

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *