Borussia Dortmund – Paris Saint Germain

Typ na mecz:

„Zakład bez remisu – 2” – @1.68 (Betclic)

Data: 18/02/2020

Godzina: 21:00

Stadion: Signal Iduna Park

Borussia Dortmund dawno nie była w tak dobrej dyspozycji na własnym stadionie jak obecnie. W tym sezonie nie doznali jeszcze porażki na SIgnal Iduna Park.

We wszystkich rozgrywkach, przed własna publicznością, odnotowali tylko cztery remisy. Jeśli chodzi o niemiecka Bundesligę, to piłkarze BVB są aktualnie na trzecim miejscu w tabeli, nadal licząc się w walce o krajowy prymat. Piłkarze Borussii strzelili także w ostatnich trzech pojedynkach u siebie aż czternaście goli, w czym duży wpływ miał ich 19-letni nabytek Erling Haaland.

Z kolei piłkarze Thomasa Tuchela są liderem Ligue 1, mając dość bezpieczną przewagę nad drugą ekipą w tabeli. Dodatkowo, bardzo dobrze prezentują się w starciach wyjazdowych. Ponadto, jeśli chcą realnie myśleć o wywalczeniu trofeum Ligi Mistrzów, o którym marzą od momentu przejęcia przez katarskich właścicieli, muszą w każdym pojedynku grać tak, jak to miało miejsce w fazie grupowej.

W historii starć bezpośrednich, zanotowano między tymi zespołami dwa remisy. Tym razem liczę na skromną wygraną paryżan, ale bezpieczniej będzie postawić zakład bez remisu.

Typ na mecz:

„Zakład bez remisu – 2” – @1.68 (Betclic)

Typer: PK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.