Bonus Powitalny w LV BET

Prezentujemy powitalną ofertę bukmachera LV BET. Na wszystkich nowych typerów czeka miła niespodzianka.

Na nowych ale również na tych, którzy konto w LV BET założyli wcześniej, ale nie odebrali powitalnego bonusu. Oni także mają prawo do skorzystania z promocji. A powitalny prezent od LV BET to BONUS 100% AŻ DO 100 PLN!

Oznacza to, że każdy, kto podczas składania depozytu skorzysta z oferty, podwoi swoje środki aż do maksymalnie 200 złotych. Czyli wpłacamy 100 złotych, gramy za 200 złotych. Minimalna kwota depozytu upoważniająca do udziału w promocji to 10 PLN.

Na co warto zwrócić uwagę czytając regulamin promocji? Przede wszystkim pamiętajmy, że jeden bonus przypada na jednego użytkownika, jedno gospodarstwo domowe, adres e-mail, kartę kredytową i adres IP. Po drugie, możemy z bonusu zrezygnować, zaznaczając podczas składania pierwszego depozytu okienko „Odmowa Bonusu”.

Oczywiście żeby środki bonusowe stały się wypłacalną gotówką, muszą zostać odpowiednią ilość razy obrócone u bukmachera. W tym wypadku kwota depozytu wraz z otrzymanym bonusem tworzy tzw. środki bonusowe, które podlegają 4-krotnemu obrotowi po minimalnym kursie 1.75. Możemy naturalnie obstawiać tymi środkami zdarzenia o niższych kursach, jednak w takim wypadku nie dokonujemy obrotu środkami bonusowymi.

I coś dla zawodowców: w przypadku zakładów ze środków bonusowych zabronione są zakłady na różne selekcje w ramach tego samego rynku oraz selekcje, które wzajemnie się wykluczają (np. zakład na podwójną szansę i zakład na handicap (azjatycki) +1/-1).

Na obrót środkami bonusowymi mamy 30 dni. Po tym czasie tracimy nie tylko nasz bonus ale także wygrane wygenerowane dzięki niemu. Nie przegapcie tego!

Załóż konto w LV BET i odbierz BONUS POWITALNY 100% do 100 PLN

728 x 90 - Polish - LVBET.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.