Bonus na powrót NBA w STS

Dzisiejszej nocy zostały rozegrane pierwsze mecze powracającego sezonu NBA. Z tej okazji w STS możemy skorzystać z bonusu z okazji tych rozgrywek.

Akcja polega na dokonaniu wpłaty na konto depozytowe kwoty o wartości minimum 50 PLN, zawarcia kuponu za stawkę wynoszącą co najmniej 50 PLN z oferty przedmeczowej (prematch), na którym znajdzie się minimum jedno zdarzenie na koszykówkę o kursie łącznym kuponu min. 1.85, liczonym ma moment rozliczenia.

Aby wziąć udział w akcji należy potwierdzić chęć udziału w Akcji poprzez kliknięcie w button „WEŹ UDZIAŁ” na stronie internetowej Organizatora www.sts.pl/bonusy, m.sts.pl lub w aplikacji mobilnej STS, w sekcji Bonusy i akcje.

W Akcji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały anulowane lub wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out oraz zakłady STS Bezpieczny, zakłady Betgames, zakłady wirtualne, zakłady NA ŻYWO, MaxiKombi, Superoferta i Hit Dnia.

Po spełnieniu warunków promocji Klient otrzyma doładowanie konta bonusowego kwotą stanowiącą równowartość 25% wpłaconego depozytu, maksymalna kwota bonusu wynosi 250,00 zł dla jednego Uczestnika. Klient może zawrzeć dowolną liczbę kuponów, jednakże w ramach akcji jest uprawniony do otrzymania tylko jednego doładowania bonusowego.

Akcja trwa od dnia 30.07.2020 r. od godz. 01:00 do dnia 02.08.2020 r. do godz. 23:59.

Więcej informacji dotyczących promocji znajdziecie TUTAJ.

2 thoughts on “Bonus na powrót NBA w STS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.