Bonus 300 złotych na Wirtualki

Sprawdź ofertę sportów wirtualnych w LV Bet i odbierz bonus do wykorzystania na swoje ulubione dyscypliny! Do dzieła!

Dokonaj depozytu na swoje konto i odbierz dodatkowo aż do 300 PLN do wykorzystania w ofercie sportów wirtualnych! Wirtualna piłka nożna, wyścigi chartów, wyścigi zaprzęgów konnych, wirtualny tenis i wyścigi konne! Wirtualne sporty, prawdziwe emocje i wygrane co kilka minut!

Ponieważ większość lig piłkarskich i koszykarskich jest zawieszona, a w dużej mierze grają w Rosji i Turcji, dobrą alternatywą jest gra w Wirtualkach. Bonus będzie dostępny na Twoim koncie do dnia 22.03.2020 do godziny 23:59.

Przy wpłacie przykładowo 600 PLN otrzymujesz bonus 300 PLN. Skorzystanie z bonusu oznacza, iż po wpłacie środki z depozytu wraz z bonusem będą znajdować się w saldzie środków bonusowych.

Jak to działa?

  • Czas trwania promocji: 17.03.2020 0:00 – 22.03.2020 23:59.
  • Bonus będzie dostępny dla graczy, którzy dokonali minimum jednego depozytu.
  • Oferta bonusowa jest ważna do dnia 22.03.2020 23:59. Bonus jest dostępny przy wpłacie oraz będzie aktywny 30 dni od momentu dokonania depozytu.
  • Wpłata minimalna pozwalająca na skorzystanie z Bonusu to 20 PLN.
  • Wysokość bonusu to 50% od depozytu maksymalnie do 300 PLN. Skorzystanie z bonusu oznacza, iż po wpłacie środki z depozytu wraz z bonusem będą znajdować się w saldzie środków bonusowych opisanych w punkcie nr 11 jako (Y).
  • Środki bonusowe, podlegają 6-krotnemu obrotowi tylko i wyłącznie na ofertę Sportów Wirtualnych. Zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo nie wliczają się do obrotu bonusem.

Więcej informacji dotyczących tej kampanii znajdziecie TUTAJ!

Zapraszamy do udziału!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.