Bonus 100% na mecz Polska-Holandia w Oddsring

W czerwcu (a mamy nadzieję i na początku lipca!) oczy wszystkich polskich kibiców będą zwrócone na poczynania naszej reprezentacji. Stawiając na mecze Polaków w Oddsring możesz tylko zyskać, bo jeśli Twój zakład okaże się przegrany – będziesz mógł skorzystać z bonusu w wysokości 100% jego stawki! Każdy mecz biało-czerwonych to kolejna szansa na wygraną, albo bonus!

Pierwsza szansa już 1 czerwca podczas spotkania towarzyskiego w Gdański pomiędzy Polską a Holandią.

Warunki promocji:

1. Postaw dowolny w Oddsring zakład po kursie 2.0 lub wyższym na mecz, w którym bierze udział drużyna Reprezentacji Polski w czasie objętym promocją.

2. Jeśli pierwszy postawiony przez Ciebie na dany mecz zakład w całości rozliczony jako przegrany, otrzymasz od Oddsring bonus w wysokości 100% postawionej stawki. Maksymalna kwota bonusu to 100 PLN.

3. Aby otrzymać bonus napisz do Działu Obsługo Klienta na adres [email protected] w ciągu 24 godzin od rozliczenia kuponu. W mailu podaj numer przegranego zakładu, a Oddsring dopisze odpowiednią kwotę do konta gracza w ciągu 48 godzin.

4. Przed wypłatą kwotę bonusu należy w ciągu 30 dni od jego otrzymania obrócić 10x po kursie 1.50 lub wyższym, stawiając min. 10 kuponów. Zakłady akumulowane zawierające kursy składowe niższe niż 1.50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu. Zakłady kasynowe nie będą wliczane do wymaganego obrotu.

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *