BF Games podpisuje umowę z Betclic Group

Kreatywne studio deweloperskie BF Games zadebiutuje w Portugalii po podpisaniu umowy z wiodącym operatorem Betclic Group.

Zgodnie z umową najpopularniejsze automaty do gier BF Games zostaną udostępnione portugalskim klientom Betclic, a także pozostałym markom Betclic, w tym ulubionym przez fanów Book of Gods, Stunning Hot i Bonnie & Clyde, a także odnoszącym sukcesy klasykom, takim jak Crystal Mania i Lucky Tropics.

Betclic to wiodący na rynku operator w Portugalii, a dzięki partnerstwu BF Games będzie w stanie oferować swoje treści szerokiej bazie klientów. Gry zostaną dostarczone do Betclic poprzez bezpośrednią integrację.

Claudia Melcaru, szefowa BD w BF Games, powiedziała:

„To ważny krok dla BF Games, ponieważ wraz z wiodącą marką w regionie wchodzimy na nowy rynek. Razem z Betclic ruszamy na ziemię w Portugalii i oferujemy nasze treści nowej publiczności.

„Wejście na rynek to dopiero pierwszy krok w naszej współpracy z Grupą Betclic i nie możemy się doczekać współpracy w celu dalszego rozwoju naszej marki w kilku ekscytujących regionach”.

François Dogon, menadżer kasyna w Grupie Betclic, dodał:

„Zawsze szukamy świeżej i ekscytującej zawartości, którą można dodać do naszych istniejących marek zorientowanych na klienta, a BF Games oferuje zróżnicowane portfolio gier, składające się z tradycyjnych automatów do gier połączonych z innowacyjnymi grami, którymi jesteśmy z pewnością będą bardzo atrakcyjne dla naszej rosnącej bazy klientów ”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.