Bezpiecznik na KWS

Z okazji jutrzejszej gali KWS Fortuna przygotowała dla graczy promocję „Bezpiecznik na KSW”.

Bezpiecznik na KSW

Postaw w dniu promocji kupon zawierający zdarzenie związane z KSW 57 z oferty prematch za min. 60 zł brutto, a w razie przegranej otrzymasz 30 zł w punktach FKP.

Data: 19.12.2020
Min. stawka: 60 zł Brutto
Bonus: 30 zł w pkt FKP
Uwaga: bonus zostanie wypłacony 21.12.2020 (poniedziałek).
Promocja dotyczy kuponów rozstrzygniętych do 21.11 do 09:00.

Jednemu graczowi przysługuje w ramach Promocji jeden bonus, bez względu na liczbę zawartych zakładów spełniających warunki promocji. Informacja o bonusie pojawi się na koncie gracza w sekcji „Bonusy -Przegląd Bonusów”. Nagrodę należy aktywować w ciągu 7 dni od daty przyznania.

Nadchodząca gala KSW będzie miała wyjątkowy wymiar nie tylko ze względu na aż 3 pojedynki mistrzowskie w karcie walk. Za sprawą sponsora federacji, firmy Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie powstała akcja „raKOut”, w ramach której każdy z zawodników będzie mógł włączyć się w pomoc podopiecznym fundacji Cancer Fighters. Wystarczy jedynie że… znokautuje swojego rywala.

Koniec ze spokojnym rozbijaniem przeciwnika na pełnym dystansie, czy taktycznymi „szachami w klatce”. Podczas KSW 57 liczą się tylko nokauty! 10 000 złotych ma szansę przekazać na szczytny cel w trakcie tej gali fighter, który zakończy swój pojedynek przez K.O lub T.K.O. Całą zebraną kwotę za walki zakończone właśnie w ten sposób Fortuna przeleje na konto fundacji Cancer Fighters. Od 2014 roku pomaga ona dzieciom zmagającym się z chorobą nowotworową.

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *