Bezpieczne El Clasico w STS

Gotowy na kolejny pojedynek Realu z Barceloną? W czasie trwania meczu wejdź do sekcji na żywo i przygotuj kupon SOLO w STS!

Obstaw przygotowany przez siebie kupon w ofercie zakładów na żywo za równe 40 PLN z konta depozytowego. Kurs minimalny Twojego kuponu musi wynieść minimum 2.00. Jeśli nie uda Ci się poprawnie wytypować zakładu, połowa ze stawki trafi na Twoje konto bonusowe w STS!

Jak to działa?

  • Akcja polega na zawarciu z konta depozytowego zakładu zakładu SOLO za dokładną stawkę 40 PLN na którym znajdzie się dowolny zakład (z minimalnym kursem 2,00) z oferty LIVE na mecz Real Madryt – FC Barcelona.
  • W Akcji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały anulowane lub wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out oraz zakłady STS Bezpieczny, MaxiKombi, Superoferta, Hit Dnia, zakłady zawarte z konta bonusowego oraz zakłady rozliczone w części lub całości przez Organizatora jako zwrot.
  • Klient może zawrzeć dowolną ilość kuponów, jednakże w ramach akcji jest uprawniony do otrzymania tylko jednego doładowania bonusowego.
  • Bonusy zostaną przyznane najpóźniej dnia 06.03.2020 r. do godz. 23:59.

Więcej informacji na temat promocji na El Clasico znajdziecie TUTAJ!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.