Bezpieczne 50% w STS

Interesujesz się sportami zimowymi? Znasz faworytów Pucharu Świata w Zakopanem? W dniach 23.01.2020 (01:00) – 26.01.2020 (14:30) wrzuć na kupon SOLO zwycięzcę konkursu indywidualnego.

Nie zwlekaj. Zagraj przygotowany przez siebie kupon SOLO za równe 24 PLN lub 48 PLN z konta depozytowego.

Jeśli okażesz się ekspertem od skoków narciarskich i wygrasz, pieniądze trafią na Twoje konto depozytowe. Jeśli przegrasz otrzymasz od nas zwrot połowy stawki na konto bonusowe.

Jak to działa?

  • Promocja w STS trwa do dnia 26.01.2020 roku, do godziny 14:30.
  • Po spełnieniu warunków promocji Klient może otrzymać doładowanie konta bonusowego lub Karty STS w wysokości 50% stawki na kupon. Klient może zawrzeć dowolną ilość kuponów, jednakże w ramach akcji jest uprawniony do otrzymania tylko jednego doładowania bonusowego.
  • W tej promocji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały anulowane lub wypłacone przy użyciu opcji Cash-out oraz zakłady STS Bezpieczny, zakłady użyte z wykorzystaniem środków z konta bonusowego, zakłady NA ŻYWO, MaxiKombi, Superoferta i Hit Dnia, zakłady rozliczone w części lub całości przez Organizatora jako zwrot oraz zakłady zawarte z użyciem środków bonusowych z Karty STS.
  • Uprawnione do odebrania bonusu są wszystkie osoby, które uczestniczą w zakładach wzajemnych na stronie internetowej www.sts.pl i posiadają internetowe konto do zawierania zakładów wzajemnych, założone zgodnie z Regulaminem Gry lub zawierają zakłady w Punktach STS.

Kiedy zostanie przyznany bonus?

  • Bonusy zostaną przyznane najpóźniej dnia 31.01.2020 roku do godziny 23:59.

Więcej informacji dotyczących promocji znajdziecie TUTAJ.

Jeżeli jeszcze nie zarejestrowałeś konta w STS, to bardzo dobry moment, gdyż bukmacher ten oferuje bardzo wiele aktywnych PROMOCJI.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.