Bezpieczne 10 PLN w STS

Już dziś poznamy drugiego finalistę Ultraligi! Kto dołączy do K1CK Esports i razem z nimi pojedzie na EU Masters?

O możliwość reprezentowania Polski w rozgrywkach europejskich powalczą devils.one oraz AGO ROGUE. Czy ekipa Woolite’a wykorzysta drugą szansę? Jeśli wiesz, obstaw, a my zabezpieczymy Twoje typy!

Co zrobić? Obstaw LIVE za dokładnie 21 PLN kupon SOLO z minimalnym kursem 2.00. Jeśli wygrasz, pieniądze od razu wpłyną na Twoje konto. Jeśli kupon tym razem okaże się przegrany, na Twoje konto bonusowe trafi 10 PLN! Pamiętaj, że zwrot otrzymasz tylko za kupony SOLO LIVE ze zdarzeniem z Ultraligi. Sprawdź ofertę i graj bezpiecznie!

Jak to działa?

  • Uprawnione do odebrania bonusu są wszystkie osoby, które uczestniczą w zakładach wzajemnych na stronie internetowej www.sts.pl i posiadają internetowe konto do zawierania zakładów wzajemnych, założone zgodnie z Regulaminem Gry.
  • W promocji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały anulowane lub wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out oraz zakłady STS Bezpieczny, MaxiKombi, Superoferta, Hit Dnia, zakłady zawarte z konta bonusowego oraz zakłady rozliczone w części lub całości przez Organizatora jako zwrot.
  • Po spełnieniu warunków promocji Klient może otrzymać doładowanie konta bonusowego w wysokości 10 PLN.
  • Klient może zawrzeć dowolną ilość kuponów, jednakże w ramach akcji jest uprawniony do otrzymania tylko jednego doładowania bonusowego.
  • Akcja trwa od 31.03.2020 r. od godziny 01:00 do dnia 01.04.2020 r. do godz. 23:59.
  • Bonusy zostaną przyznane najpóźniej dnia 05.04.2020 r. do godz. 23:59.

Więcej informacji dotyczących promocji znajdziecie TUTAJ.

1 thought on “Bezpieczne 10 PLN w STS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *