BetX sponsorem Podbeskidzia

Prezes TS Podbeskidzie Bielska Białej Bogdan Kłys oficjalnie ogłosił podpisanie umowy z firmą BetX Polska – nowym legalnym bukmacherem. Firma z siedzibą w Bielsku-Białej została tym samym nowym sponsorem głównym Podbeskidzia.

To o czym informowaliśmy już 17 lipca zostało oficjalnie potwierdzone przez beniaminka PKO Ekstraklasy. Na konferencji prasowej został zaprezentowany komplet odzieży meczowej drużyny Podbeskidzia z logami nowego sponsora na rękawku oraz tylnej części spodenek.

Prezes TS Podbeskidzie, Bogdan Kłys trakcie oficjalnego przedstawienia nowego sponsora głównego nie ukrywał zadowolenia:

„Podpisanie umowy sponsorskiej z firmą BetX Polska to kolejny duży sukces naszego klubu. Bardzo cieszymy się, że zaufała nam kolejna dobrze rokująca firma z regionu. Z tego miejsca bardzo dziękuję prezesowi Krzysztofowi Walowi, który od początku widział potencjał w tej współpracy. Umowa z nowym sponsorem głównym to dla Podbeskidzia bardzo ważne wsparcie, które z pewnością pomoże piłkarzom w walce na ekstraklasowych boiskach”.

Podpisanie umowy z Podbeskidziem skomentował również prezes BetX Polska, Krzysztof Wal:

„Jestem bardzo zadowolony z faktu, że BetX został sponsorem głównym i zarazem oficjalnym bukmacherem Podbeskidzia. BetX to zakłady sportowe dla prawdziwych pasjonatów sportu, rozrywki i emocji. To marka dla ludzi, którzy się nie boją ostro grać – tak, jak Górale na boisku. Od początku uważałem, że Podbeskidzie to klub, z którym współdziałanie ma bardzo dobre perspektywy. Dało się to zauważyć od pierwszego spotkania na temat podjęcia współpracy. Jestem pod dużym wrażeniem tego, jak klub się rozwija. Kiedy zaczynaliśmy rozmowy, Podbeskidzie było jeszcze w 1. lidze – dziś już jest w Ekstraklasie. Myślę, że to dobry prognostyk na naszą współpracę”.

Logotypy zakładów sportowych będzie można zobaczyć na koszulkach piłkarzy już w trakcie sobotniego meczu TS Podbeskidzie – Chrobry Głogów. Na spotkaniu pojawią się również pierwsze elementy brandingu firmy BetX na Stadionie Miejskim.

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *