BetX Sponsorem Głównym Podbeskidzia

24 lipca o godzinie 11:00 w sali konferencyjnej Stadionu Miejskiego odbyła się konferencja prasowa, na której prezes TS Podbeskidzie SA Bogdan Kłys oficjalnie ogłosił podpisanie umowy z firmą BetX Polska.

Firma z siedzibą w Bielsku-Białej została tym samym nowym sponsorem głównym Podbeskidzia. BetX zyskał też tytuł „Oficjalny bukmacher klubu”. Za stołem konferencyjnym oprócz prezesa Górali zasiedli prezes zarządu BetX Polska Krzysztof Wal oraz Dyrektor ds. Marketingu i PR TS Podbeskidzie Kamil Sarapata. Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 11:00 i było transmitowane na żywo przez telewizję klubową TS Podbeskidzie. Na konferencji została oficjalnie zaprezentowany komplet odzieży meczowej drużyny Podbeskidzia z logami nowego sponsora na rękawku oraz tylnej części spodni. Catering dla dziennikarzy przybyłych na konferencję zapewniła restauracja Maximus z Bielska-Białej.

Prezes TS Podbeskidzie, Bogdan Kłys w trakcie oficjalnego przedstawienia nowego sponsora głównego nie ukrywał zadowolenia:

Podpisanie umowy sponsorskiej z firmą BetX Polska to kolejny duży sukces naszego klubu. Bardzo cieszymy się, że zaufała nam kolejna dobrze rokująca firma z regionu. Z tego miejsca bardzo dziękuję prezesowi Krzysztofowi Walowi, który od początku widział potencjał w tej współpracy. Umowa z nowym sponsorem głównym to dla Podbeskidzia bardzo ważne wsparcie, które z pewnością pomoże piłkarzom w walce na ekstraklasowych boiskach.

Tak z kolei podpisanie umowy z Podbeskidziem skomentował prezes zarządu BetX Polska, Krzysztof Wal:

Jestem bardzo zadowolony z faktu, że BetX został sponsorem głównym i zarazem oficjalnym bukmacherem Podbeskidzia. BetX to zakłady sportowe dla prawdziwych pasjonatów sportu, rozrywki i emocji. To marka dla ludzi, którzy się nie boją ostro grać – tak, jak Górale na boisku. Od początku uważałem, że Podbeskidzie to klub, z którym współdziałanie ma bardzo dobre perspektywy. Dało się to zauważyć od pierwszego spotkania na temat podjęcia współpracy. Jestem pod dużym wrażeniem tego, jak klub się rozwija. Kiedy zaczynaliśmy rozmowy, Podbeskidzie było jeszcze w 1. lidze – dziś już jest w Ekstraklasie. Myślę, że to dobry prognostyk na naszą współpracę.

BetX działa na rynkach Czech, Polski, Tanzanii, Ghany z marką własną. Oferta zakładów sportowych BetX obejmuje propozycje przedmeczową na 150 000 wydarzeń miesięcznie. Oferta na żywo wynosi do 20 000 wydarzeń miesięcznie. Oprócz tego, gracze mogą wziąć udział w grach wirtualnych pełnych akcji, takich jak Nascar, wirtualne wyścigi konne, wyścigi psów i wyścigi motocrossowe z zaawansowaną grafiką. BetX Polska to legalnie działająca firma branży zakładów sportowych.

Wieloletnie doświadczenie zbudowane przez spółkę „matkę” EVONA ELECTRONIC Ltd. pozwala na zagwarantowanie graczom atrakcyjnej oferty oraz najwyższej jakości obsługi. Przedmiotem działalności BetX jest świadczenie usług w zakresie realizacji zakładów wzajemnych poprzez najbardziej popularne medium – Internet. Od maja 2020 legalne zakłady można zawierać poprzez stronę internetową ebetx.pl oraz aplikację mobilną dostępną dla urządzeń z systemami iOS oraz Android. W najbliższych planach firmy jest też otwarcie się na rynek stacjonarny. BetX stara się w Ministerstwie Finansów o zezwolenie na organizację zakładów wzajemnych w punktach stacjonarnych, co umożliwi obstawianie zdarzeń w lokalach publicznych.

Logotypy nowego sponsora będzie można zobaczyć na koszulkach piłkarzy już w trakcie sobotniego meczu TS Podbeskidzie – Chrobry Głogów. Na tym spotkaniu pojawią się też pierwsze elementy brandingu firmy BetX na Stadionie Miejskim. Nowy sponsor przygotował dla pełnoletnich kibiców wybierających się na mecz niespodziankę. Już wkrótce media klubowe Podbeskidzia udzielą więcej informacji na ten temat.

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *