Betway, Ladbrokes i S36.com z umowami sponsorskimi

Ostatnie dni przyniosły kilka nowych umów sponsoringowych i partnerskich pomiędzy klubami/organizacjami sportowymi a firmami bukmacherskimi. Czas na krótkie podsumowanie.

Trzyletnią umowę o partnerskiej współpracy podpisał bukmacher Betway a Anderlechtem Bruksela. Warunki umowy obejmują ekspozycję marki podczas meczów domowych belgijskiego klubu. Dla Betway to kolejne porozumienie po angielskim West Hamie oraz pięciu klubach 2 Bundesligi.

W tym samym czasie umowę o współpracy partnerskiej z hiszpańską Walencją podpisał azjatycki bukmacher S36.com. Na chwilę obecną wspólne działania będą prowadzone do końca sezonu 2016/2017. Firma stanie się Oficjalnym Partnerem Bukmacherskim klubu w Azji dysponując prawami marketingowymi do wykorzystania klubu i zawodników w kampaniach reklamowych.

Oficjalnym sponsorem Turnieju Czterech Narodu w rugby została firma Ladbrokes. To już kolejna aktywność tego bukmachera w dyscyplinie (po sponsoringu Challenge Cup i Super League). Turniej zaczyna się już 28 października meczem Australii ze Szkocją i potrwa do 20 listopada.

Źródło: SBCNews/CalvinAyre

About Author

1 thought on “Betway, Ladbrokes i S36.com z umowami sponsorskimi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *