Betsson z nową kampanią reklamową

Operator zakładów bukmacherskich Betsson ogłosił, że postanowił odświeżyć swoją 15-letnią markę. W tym celu zaprezentowano nową koncepcję twórczą pod hasłem „Anytime’s Playtime”.

Dział marketingu podkreśla, że ten rebranding kładzie nacisk na elementy zabawy konsumenta oraz jego doświadczeń i zaangażowania w grę. Celem nowego konceptu jest skierowanie marki do bardziej masowego odbiorcy poprzez odwołania do „zwykłych ludzi”.

Autorem koncepcji rebrandingowej jest międzynarodowa agencja reklamowa Leo Burnett, która została wybrana na agencję kreatywną marki Betsson na początku tego roku. Kampania „Anytime’s Playtime” będzie wspierana przez emisję nowych spotów telewizyjnych oraz szereg działań marketingowych w internecie oraz kooperację z partnerami mediowymi.

„Współczesne życie jest pełne nudnych sytuacji, zatłoczonych pociągów i autobusów z brakiem wystarczającej ilości czasu na zabawę. Playtime to moment, w którym ludzie mogą nacisnąć przycisk pauzy w ich codziennym życiu. W Betsson chcemy dostarczyć użytkownikom emocji w tych okolicznościach. Słuchaliśmy uważnie naszych klientów opowiadających o swoich zwyczajach i preferencjach gry. Niezależnie od tego, co dzieje się wokół ciebie, każda chwila może być bardziej ekscytująca, grając z Betsson.” – komentuje Marcin Szpalerski, Global Brand Manager marki Betsson.

Według badania przeprowadzonego na zlecenie marki 43% respondentów gra będąc w łazience, 38% podczas posiłku, 22% wykonując porządku domowe a 34% podczas oczekiwania na samolot, pociąg lub taksówkę.

„Widzimy, że wielu naszych klientów gra za niewielkie kwoty lub korzysta z bonusów/darmowych spinów, aby te nudne chwile były trochę bardziej ekscytujące” – mówi Mikael Mellqvist, PR Manager marki.

Źródło: SBCNews.co.uk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.