Betsson z dobrymi wynikami za Q3

Grupa Betsson odnotowała wzrost przychodów o 21% rok do roku w trzecim kwartale 2018 roku, powołując się na połączenie „ulepszeń produktu i bardziej wydajnych wydatków marketingowych”.

Przychody Grupy za kwartał wyniosły 1 426,8 mln SEK (121 mln GBP). Zysk EBITDA wzrósł również w tym kwartale, o 49% do 4453,5 mln SEK (36 mln GBP).

[quote style=”1″ author=””] „Kontynuujemy realizację planu, który obejmuje szereg ulepszeń produktów i technologii, dodatkowe usprawnienia i koncentrację na kluczowych rynkach. Czwarty kwartał zaczął się od dziennych przychodów wyższych niż średnie dzienne przychody za cały czwarty kwartał ubiegłego roku „[/quote]powiedział CEO Betsson, Pontus Lindwal

Przychody z zakładów sportowych wzrosły o 23% r / r do 338,9 miliona SEK (28,8 miliona funtów), a firma przypisała to działaniom podczas Mistrzostw Świata FIFA. Przychody z kasyn online wzrosły o 22%, do kwoty 1666,3 mln SEK (90,8 mln GBP).

Europa Zachodnia nadal była silnym motorem napędowym dla biznesu, przy przychodach z trzeciego kwartału w wysokości 42,6 mln SEK (38 mln GBP), co stanowi wzrost o 26% rok do roku. Krajowy rynek Betssona w krajach skandynawskich zanotował wzrost przychodów o 19% rok do roku, a przychody z trzeciego kwartału wzrosły do ​​688,2 milionów SEK (56,9 miliona GBP).

Betsson był jednym z 55 operatorów operatorów ubiegających się o licencję na działalność na szwedzkim rynku, który ponownie podlegał regulacjom, i potwierdził, że spodziewa się, że wydatki na marketing „wzrosną wraz z wprowadzeniem licencji gier online w Szwecji”.

Lindwall powiedział także, że firma pozostaje zaangażowana w rozszerzanie swojej działalności w Holandii, mimo że jej spółka zależna Corona otrzymała w sierpniu grzywnę w wysokości 300 000 euro od holenderskich organów nadzoru za oferowanie egaming bez holenderskiej licencji.

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *