Betsson współpracuje z zespołem Alfa Romeo Racing

Szwedzki operator Betsson stał się wyłącznym europejskim partnerem zakładów dla zespołu Alfa Romeo Racing Formuły 1.

Umowa obejmująca wiele marek, która rozpoczęła się wczoraj Grand Prix Hiszpanii, obejmie kilka marek Betsson, a Betsafe jako pierwszy pojawi się w samochodzie podczas imprezy w Barcelonie. Inne marki objęte umową to Betsson i StarCasinò.

Frédéric Vasseur, szef zespołu Alfa Romeo Racing i dyrektor generalny w Sauber Motorsport AG, powiedział:

Betsson rywalizuje na polu gry, gdzie nieustannie stawia się wyzwania, w których rywalizacja stara się wygrać i być najlepszym na świecie. Jest to bardzo podobne do tego, co staramy się osiągnąć w Alfa Romeo Racing. Jesteśmy przekonani, że uda nam się nawiązać udaną współpracę, która wesprze nas w naszej misji walki o ambitne wyniki w 2019 r.

Zgodnie z warunkami umowy marki bukmacherskie będą również mogły korzystać ze sponsoringu do tworzenia ekskluzywnych treści i oferować fanom indywidualne oferty zakładów i doświadczenia wyścigowe.

Jesper Svensson, dyrektor generalny Betsson Group, powiedział, że grupa ma długą historię w wyścigach, co było jednym z powodów, dla których zawarła umowę.

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem zespołu i nie możemy się doczekać, aby z nimi pracować. Życzymy Kimiemu, Antonio i całemu zespołowi wszystkiego najlepszego na udany rok 2019 i cieszymy się, że będziemy zaangażowani we wspieranie zespołu, aby osiągnąć ogromny sukces.
Tagged under

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

e-play

Archiwa