Betgenius wybrany przez Betclic

Betgenius, wiodący dostawca technologii dla firm bukmacherskich został wybrany przez Betclic Everest Group jako operator platformy zakładów na żywo marek Betclic i Expekt. Podmioty związały się trzyletnim kontraktem.

Betclic Everest Group jest wiodącym operatorem w europejskim sektorze zakładów sportowych od ponad dziesięciu lat, oferując milionom klientów m.in. z Francji, Belgii, Portugalii i Włoch wysokiej klasy doświadczenia związane z zakładami online.

Betgenius z siedzibą w Londynie, oferuje dane dla na ponad 300.000 imprez sportowych każdego roku z ponad 25 dyscyplin sportowych.

Jack Davison, Dyrektor Zarządzający w Betgenius, powiedział:

„Jesteśmy przekonani, że stale rosnąca nasza oferta będzie w stanie zaspokoić najbardziej ambitnych i wymagających klientów. Nasza umowa z Betclic Everest Group umacnia naszą pozycję jako dostawcę najwyższej jakości usług handlowych na rynku”.

Pascal Brouet, Product and Innovation Director w Betclic, stwierdził po podpisaniu umowy:

„W ramach naszej strategii produktowej zawsze dążymy do poprawy oferty dla naszych graczy. Automatyzacja w zakładach na żywo jest jednym z kluczowych obszarów, aby osiągnąć ten cel. Nasi klienci będą mogli postawić na ponad 130 tysięcy wydarzeń live rocznie. To podwaja liczbę naszych relacji z meczów piłkarskich i czterokrotnie zwiększa transmisje koszykarskie. Partnerstwo z Betgenius – dzięki wiedzy zawodowej – jak również wszystkie nasze aktualne i przyszłe innowacje, wzmocni naszą wiodącą pozycję w branży zakładów sportowych.”

Źródło: informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.