Betgenius rozszerza współpracę z Betsson Group o umowę dotyczącą przesyłu strumieniowego

Grupa Betsson została kolejnym operatorem, który będzie oferował wyjątkowej jakości usługę transmisji strumieniowej Betgenius w ramach rozszerzonej oferty dotyczącej zakładów sportowych.

Przypominamy, że z usług Betgenius korzysta tez wielu operatorów działających na polskim rynku.

Zgodnie z umową, portfolio serwisów bukmacherskich działających pod wspólną nazwą Betsson Group rozszerzy się o transmisje na żywo dostarczane od firmy Betgenius z tysięcy spotkań obejmujących różne dyscypliny sportowe, w tym piłkę nożną, koszykówkę, tenis i siatkówkę. Betgenius zapewni również trading na żywo dla każdego spotkania, oparty na oficjalnych danych.

Skupiając się na meczach rozgrywanych poza godzinami szczytu, usługa Betgenius Streaming poprawi całodobową retencję graczy i umożliwi Betsson Group zwiększenie obrotów w spółce, podczas spokojniejszych okresów. Oprócz praw do transmisji strumieniowej, Betgenius posiada oficjalne prawa do danych do każdego wydarzenia w swoim portfolio.

Eric Stevens, dyrektor ds. Sprzedaży globalnej w Genius Sports Group, spółce macierzystej Betgenius, powiedział:

„Odkąd wkroczyliśmy na rynek streamingowy, bardzo skupiliśmy się na pozyskiwaniu oficjalnych treści, które zapewniają naszym partnerom bukmacherskim unikalną, wymierną wartość. Cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą współpracę z Betsson Group i jeszcze bardziej ulepszyć jej międzynarodową ofertę zakładów sportowych ”.

Richard Scott, dyrektor Działu Bukmacherów w Betsson Group, powiedział:

„Nieustannie staramy się dostarczać naszym klientom możliwie najlepszy produkt i doświadczenie. Dodanie transmisji na żywo Betgenius do szeregu wydarzeń sportowych to świetny sposób na uzupełnienie oficjalnych cen opartych na danych. Całodobowy zasięg jest szczególnie ważny, ponieważ nasza baza klientów stale rośnie w wielu regionach ”.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.