Betfred rozpoczyna działalność w Hiszpanii

Brytyjski bukmacher uruchomi hiszpańska działalność online z nowego biura w Ceuta.

Brytyjski bukmacher Betfred otrzymał licencję na zakłady sportowych online i kasyna online na hiszpańskim rynku gier hazardowych.

Hiszpański dostawca Optima dostarczy oprogramowanie do zarządzania kontami graczy i oprogramowanie bukmacherskie, podczas gdy hiszpański biznes Betfred będzie działał z nowej powierzchni biurowej w Ceucie.

Dyrektor operacyjny Betfred Mark Stebbings powiedział: „To ekscytująca okazja dla Betfred, a hiszpańska licencja jest częścią naszej stałej strategii rozwoju. Widać prawdziwą pasję do sportu, a szczególnie do piłki nożnej w Hiszpanii, i dzielimy się tą pasją w Betfred. Wierzymy, że wnosimy niezbędną wiedzę, ale także dziedzictwo i zaufanie do tego rozwijającego się rynku”.

W ramach strategii ekspansji międzynarodowej Betfred zaprezentował nową platformę zakładów na rynek amerykański w kwietniu 2019 roku.

SkillOnNet, dostawca platformy PlayOJO, rwnież otrzymał licencję od hiszpańskiego regulatora Dirección General de Ordenación del Juego (DGOJ).

Michael Golembo z SkillOnNet powiedział: „To przełomowy moment dla SkillOnNet i jest kolejnym dużym krokiem w naszej ciągłej ekspansji na regulowane rynki kasyn w całej Europie. Widzieliśmy, jak imponująco rozwinął się rynek w ciągu ostatnich 12 miesięcy i zdecydowaliśmy, że priorytetem będzie uzyskanie licencji od DGOJ i wprowadzenie na rynek w tym kraju. Widzimy również Hiszpanię jako bramę do hiszpańskojęzycznych rynków Ameryki Łacińskiej w przyszłości.

Gaming Innovation Group (GiG) i Casumo dołączyli do listy nowych hiszpańskich licencjobiorców w zeszłym tygodniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

e-play

Archiwa