Betfair opuszcza kanadyjski rynek hazardu online

Betfair wycofa się z Kanadyjskiego rynku e-hazardu do 14 stycznia 2016. Taka informacja została ogłoszona przez operatora, bez podania jakiejkolwiek przyczyny takiej decyzji. W kanadyjskiej prasie branżowej ukazała się jednak wiadomość, że powodem wycofania się z tego rynku może być zbliżająca się fuzja Betfair-Paddy Power.

Od dnia 14 stycznia, wszystkie zakłady sportowe mają zostać anulowane przez bukmachera. Po tej dacie, zakłady sportowe oraz gry hazardowe, nie będą już dostępne dla kanadyjskich graczy. Betfair rozesłał maile z tą informacją do swoich graczy w okresie świątecznym.

Wycofanie się Betfair z rynku kanadyjskiego oznacza dla graczy, że powinni wypłacić swoje pieniądze przed 14 stycznia. Po tym czasie wycofanie swoich funduszy może być bardziej skomplikowane i gracze będą zmuszeni do kontaktu z działem pomocy technicznej Betfair.

Oficjalnie przyczyna nie została ujawniona przez operatora. Spekulowano na różnych portalach branżowych, że powodem takiej decyzji jest zbliżająca się fuzja Betfair i Paddy Power. Brytyjski Urząd Konkurencji Rynkowej (Competition and Markets Authority) w zeszłym miesiącu zezwolił firmom na fuzję, więc połączenie Betfair-Paddy Power na pewno wydarzy się w niedalekiej przyszłości.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.