Betdaq wprowadził zerową marżę

Betdaq wprowadził 0% prowizji od większości oferowanych sportów na platformie giełdy zakładów.

Globalna giełda zakładów, która pozwala graczom stawiać zakłady między sobą, obecnie pobiera 2% prowizji na wszystkich rynkach sportowych i przyjmuje zakłady o wartości ponad 75 mln GBP (99,1 mln USD) tygodniowo.

Ale po udanym okresie próbnym, który obejmował ofertę 0% prowizji od zakładów na trzy ostatnie turnieje Wielkiego Szlema w tym roku, operator zdecydował się kontynuować podejście w pełnym wymiarze zakładów.

Zerowa prowizja zostanie przeprowadzona we wszystkich dyscyplinach sportowych oprócz piłki nożnej, wyścigów konnych, wyścigów chartów i krykieta.

Shane McLaughlin, dyrektor zarządzający Betdaq, powiedział: „Po kilkakrotnym przetestowaniu struktury prowizji 0% na początku tego roku i widząc, jak skutecznie odnosiła się ona do generowania płynności i utrzymania klientów, zdecydowaliśmy się wprowadzić ją na stałe w większości dyscyplin sportowych”. Następnie dodał: „W ciągu ostatnich 12 miesięcy zaobserwowaliśmy naprawdę imponujący wzrost na rynkach tenisowych. Wprowadzając tę ​​nową strukturę prowizji, nadal nagradzamy klientów fantastycznym doświadczeniem w zakładach, a nasza nowa inicjatywa 0% prowizji oznacza, zwiększoną płynność i możliwość dostępu do najlepszych kursów na zakłady tenisa w branży. ”

Latem giełda będąca własnością GVC poszerzyła swoją ofertę, wprowadzając po raz pierwszy klasyczną ofertę bukmacherską z ustalonymi kursami, która łączy się z giełdą i grami kasynowymi, w ramach „kluczowego celu strategicznego”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.