BetConstruct wprawia w ruch wirtualny tenis na żywo

Korzystając z zaawansowanej technologii Motion Capture dostarczonej przez Xsens, innowatora w śledzeniu ruchu 3D, BetConstruct uruchamia mecz, który umożliwia obstawianie na żywo wirtualnego tenisa i naprawdę odwzorowuje emocje związane z obstawianiem w czasie rzeczywistym.

Wirtualny tenis na żywo opiera się na rzeczywistych zasadach i statystykach gry. Gra się z 10 graczami rywalizującymi w pełnych meczach do trzech zwycięstw, zapewniając najbardziej realistyczną symulację i wizualizację, jaką może dać oprogramowanie.

Set w tenisie wygrywa gracz, który wygra sześć gier z różnicą co najmniej dwóch. Wynik 6: 4 lub 4: 6 kończy seta i kończy grę, ale przy wyniku 5: 6 lub 6: 5 gracze muszą rozegrać inną partię. Gdy wynik w secie to 6: 6, rozgrywany jest tie-break. Set wygrywa wtedy zwycięzca siódmej partii.

Ten nowy dodatek do katalogu zakładów sportowych i wirtualnych BetConstruct jest rozrywką klasy A dla graczy, doskonale przystosowaną do świata hazardu, dając nową energię biznesowi operatorów i promując wzrost ich przychodów.