BetConstruct weźmie udział w Ukraińskim Tygodniu Gier

Po rocznej przerwie w wydarzeniach na miejscu i spotkaniach branżowych, surowych ograniczeniach dotyczących COVID i zniesieniu zakazu podróżowania BetConstruct przenosi swoje rozwiązania w zakresie gier i zakładów sportowych do Europy Wschodniej na Ukraiński Tydzień Gier (UGW).

Ratyfikacja ukraińskiej ustawy o grach hazardowych i dalsza regulacja rynku po wieloletnim zakazie spowodowały jeszcze większe zainteresowanie regionu. Niezwykle ważny ukraiński tydzień gier, który odbył się 23-24 marca w Kijowie, pomoże międzynarodowym operatorom i dostawcom oprogramowania do gier, takim jak BetConstruct, otworzyć drogę do udanych operacji na Ukrainie.

Dmitriy Paliants, dyrektor sprzedaży BetConstruct na Ukrainie, mówi:

„Jesteśmy niezmiernie podekscytowani, że możemy być częścią jedynej wystawy offline w zeszłym roku. W związku z legalizacją zakładów sportowych i kasyn na Ukrainie widzimy ogromny wielomiliardowy potencjał rynkowy i nie możemy się doczekać, aby zaoferować naszym klientom rozwiązania typu white label na licencji ukraińskiej, aby zapewnić im dostęp do jednego z najbardziej perspektywicznych rynków w całym regionie WNP. ”

Z biegiem lat bukmacher BetConstruct stał się prawdziwym gigantem w branży z ponad 120 sportami, w tym tymi najbardziej lubianymi w regionie, takimi jak e-sporty, sporty wirtualne i wyjątkowo bogata zawartość dla piłki nożnej.

Filar gier jest równy pod względem mocy i różnorodności dzięki ponad 8000 automatów, gier stołowych i renomowanych gier kasynowych rozgrywanych na żywo przez wykwalifikowanych krupierów. Dla wygody operatorów i szerszego wyboru zakładów, platforma pojedynczego zaplecza BetConstruct zawiera oferty wiodącą w branży dostawców gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.