Betclic sponsorem Fame MMA

Jeden z największych bukmacherów w Polsce, firma Betclic została oficjalnym partnerem federacji mieszanych sztuk walki Fame MMA.

Fame MMA to jedyna w Polsce gala typu freak fight, podczas której zmierzyć się mogą największe gwiazdy polskiego YouTube’a oraz telewizyjni celebryci. Od niedawna, sponsorem tej federacji został legalny bukmacher w Polsce, Betclic.

Trzeba zwrócić uwagę, że dla organizacji to niewątpliwy sukces, ponieważ Betclic to topowa europejska marka o zasięgu globalnym. Od lat jest liderem rynków we Francji i Portugalii, a od ponad roku prężnie działa również w Polsce. Od roku, ponieważ wcześniej firma działała w tak zwanej szarej strefie.

Rozszerzenie działań sponsoringowych wpisuje się w hasło „Ty przeżywasz, my sponsorujemy!”, które Betclic umieścił w kampanii na terenie największych polskich miast. Kibice Fame MMA będą zadowoleni ze współpracy z tym legalnym bukmacherem, ponieważ przygotował dla nich dedykowaną ofertę powitalną, liczne promocje i wysokie kursy na każdą z gal. Ale to jeszcze nie wszystko! Na kanałach społecznościowych Betclic będzie można wygrać bilety na galę, darmowy dostęp do transmisji PPV oraz gadżety federacji!

Przypomnijmy, że poprzednim sponsorem tej gali był inny, legalnie działający na polskim rynku bukmacher, firma LV Bet.

1 thought on “Betclic sponsorem Fame MMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.