Betclic partnerem sportowym Ligue 1 i Ligue 2

Francuski operator zakładów bukmacherskich, firma Betclic podpisała trzyletnią umowę sponsoringową z Francuską Ligą Zawodową Piłki Nożnej (LFP).

 

Przypomnijmy, że Betclic to także legalnie działający bukmacher w Polsce, który posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017.

 

Betclic staje się oficjalną platformą bukmacherską Ligue 1 najwyższego poziomu rozgrywkowego we Francji i Ligue 2 drugiego poziomu w umowie zawartej na lata 2020–21–2022–23.

 

Celem nowego sponsora LFP jest zainicjowanie różnych aktywacji fizycznych, internetowych i społecznościowych z fanami w przyszłym sezonie. Przypomnijmy, że Betclic był sponsorem zespołów Ligue 1, takich jak Olympique Lyon i Olympique Marsylia.

 

LFP potwierdza, że dzięki temu procesowi zwiększy się atrakcyjność platform cyfrowych obu lig i pojawią się interesujące możliwości pozyskiwania i angażowania nowych fanów na platformach cyfrowych, zwłaszcza w wieku od 18 do 35 lat”. Pod koniec stycznia liga uruchomiła nowe strony internetowe dla Ligue 1 i Ligue 2. Pozyskanie głównego sponsora z branży zakładów sportowych jest bardzo dobrym krokiem dla Ligue 1 i Ligue 2, w celu pozyskania kolejnych partnerów.

 

Uber Eats została także oficjalnym sponsorem Ligue 1, natomiast indyjska firma specjalizująca się w oponach BKT zostaje sponsorem tytularnym Ligue 2.

 

Dodatkowo, nowe logo dla Ligue 1 i Ligue 2 zostały zaprezentowane w zeszłym miesiącu, gdy pojawili się nowi sponsorzy tytularni.

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się w BETCLIC.

3 thoughts on “Betclic partnerem sportowym Ligue 1 i Ligue 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.