Bet365 w nazwie stadionu

Od początku sezonu 2016/2017 usytuowany w Stoke obiekt, którego obecna nazwa to Britannia Stadium zmieni nazwę na Bet365 Stadium. Umowa została podpisana na okres 6 lat i będzie obowiązywać do końca sezonu 2022/2023. Według wstępnych informacji jej wartość to około 30 milionów funtów. Pieniądze te mają być wydane m.in. na rozbudowę obiektu o 2 tysiące miejsc siedzących (obecna pojemność to 28 tysięcy miejsc).

Bukmacher przedłużył również o 3 lata umowę w ramach której logo firmy Bet365 pojawi się na koszulkach Stoke City. Marka jest nierozerwalnie związana z klubem, jej główna siedziba znajduje się w Stoke-on-Trent, gdzie zatrudnionych jest około 3000 osób.

„Marka Britannia już nie istnieje, istotne dla nas było zatem by pozyskać nowego i atrakcyjnego partnera dla naszego stadionu. (…) Cieszymy się zatem, że udało nam się osiągnąć porozumienie z globalną marką bukmacherską nie tylko w obszarze sponsoringu stadionu, ale również reklamy na koszulkach klubowych.” – stwierdził dyrektor Stoke City Tony Scholes.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.