Bet365 w Meksyku

Brytyjski operator hazardowy online Bet365 oficjalnie zadebiutował na meksykańskim rynku za pośrednictwem domeny Bet365.mx.

Bet365 uzyskał zgodę Ministerstwa Spraw Wewnętrznych (SEGOB), który nadzoruje działalność hazardową w kraju. Bukmacher, aby móc legalnie działać w Meksyku musiał również związać się z logalnym operatorem. Padło na telewizyjnego giganta TV Azteca, drugiej co do wielkości firmy medialnej w kraju, która licencję uzyskala we wrześniu ubiegłego rok. Licencja pierwotnie pozwoliła na otwarcie jednego kasyna z siedzibą w stanie Veracruz, ale również na prowadzenie jednej witryny hazardowej.

Podobnie jak większość europejskich gigantów hazardowych, Bet365 nie ukrywa swojego zainteresowania Ameryką Łacińską. Wcześniej firma nawiązała współpracę z argentyńskim operatorem bingo Pasteko, aby złożyć ofertę na licencję hazardu online w prowincji Buenos Aires.

Meksyk oficjalnie toleruje międzynarodowych operatorów gier hazardowych online pod warunkiem, że współpracuje z lokalną firmą.

Ostatnie badania wykazały, że Meksyk ma poważnie niski (0,8%) wskaźnik penetracji hazardu online, co może mieć związek z wcześniejszymi raportami, które mówią, że tylko około połowa Meksykanów z dostępem do Internetu ma ważną kartę kredytową.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *