Bet365 pozywa bułgarskiego dostawcę

Bet365 twierdzi, że jego prawa własności intelektualnej zostały naruszone przez mało znanego bułgarskiego dostawcę.

Bet365 rozpoczął akcję prawną przeciwko Betio, dostawcy zakładów sportowych, który wystawiał na ICE produkty i branding, które wyglądały niemal identycznie jak w bet365.

Operator z siedzibą w Stoke oświadczył, że otrzymał wiele uwag odnośnie podobieństw do swojego produkt.

Dostawca z Bługarii w poniedziałek rano nadal na swojej stronie oferował „kopie” produktów światowego lidera branży bukmacherskiej.

[quote style=”1″ author=””]”Wielu uczestników centrum EXCEL zwróciło naszą uwagę na tę sprawę ze względu na oczywistą dezorientację związaną z możliwymi powiązaniami z bet365. Po dokładnym zbadaniu sprawy postanowiliśmy zainicjować odpowiednie działania prawne mające na celu ochronę naszych praw własności intelektualnej, które naszym zdaniem zostały naruszone w tym przypadku”.[/quote] –powiedział rzecznik bet365.

O Betio wiadomo tylko tyle, że ma siedzibę w Petrich w Bułgarii.

[quote style=”1″ author=””]”Bet365 spędził wiele lat na budowaniu swojej marki, tożsamości i reputacji i nie będzie lekceważyć tych praw. Bet365 zawsze będzie starał się chronić swoją pozycję, jeśli ludzie naruszą którekolwiek z naszych praw własności intelektualnej, czy to przez naśladowanie naszej marki lub logo, czy wyglądu naszej witryny lub treści”.[/quote] –dodał rzecznik bet365.

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *