Bet-at-home pozostaje na polskim rynku

bet-at-home

Bet-at-home posiada ważne licencje dla kasyna, pokera i zakładów sportowych wydane przez Malta Gaming Authority i uprawniające nas do oferowania usług na terenie Unii Europejskiej, a w tym także w Polsce – czytamy w wiadomości przesłanej przez bukmachera.

Pełna treść wiadomości i stanowiska:

Drogi Partnerze,

1 lipca 2017 roku w Polsce weszła w życie nowa ustawa hazardowa. Jednakże różne jej zapisy naruszają podstawowe zasady prawa Unii Europejskiej.

Nasz serwis posiada ważne licencje dla kasyna, pokera i zakładów sportowych wydane przez Malta Gaming Authority i uprawniające nas do oferowania usług na terenie Unii Europejskiej, a w tym także w Polsce.

Na tej podstawie bet-at-home.com nie akceptuje nowego ustawodawstwa i pozostaje aktywne na polskim rynku!

Jeśli pojawią się nowe kwestie, dołożymy wszelkich starań, aby je jak najszybciej wyjaśnić. Naszym celem jest dalsze dostarczanie usług graczom z Polski oraz kontynuowanie współpracy z partnerami w zakresie promowania bet-at-home.com wśród polskich użytkowników.

Będziemy informowali Cię na bieżąco o dalszym rozwoju sytuacji.

W razie pytań prosimy o przesłanie wiadomości e-mail na adres [email protected].

Pozdrawiamy,
Zespół Affilaite bet-at-home.com

Zarejestruj się w TOTOLOTKU i odbierz BONUS do 700 PLN

2 thoughts on “Bet-at-home pozostaje na polskim rynku

  1. W końcu duża firma zaczęła otwarcie pisać. Niestety, głupole nie myślą, a to coś o nazwie ustawa hazardowa jest tego dobrym odzwierciedleniem. Niby dobry ruch, bo do budżetu będzie wpływać więcej pieniążków, ale to tylko dlatego, że głupi programik 500 wysysa z niego jeszcze więcej. W Szwajcarii jak chcieli wprowadzić podobny program, tylko na szerszą skalę, to ponad 80% obywateli było przeciwko wdrożeniu takiej hipokryzji. W normalnym kraju ludzie pomyślą, a w innym pomyśli za nich kurdupel i przymusi do podjęcia decyzji.

    Bardzo dobrze ze strony BAH, że zostają. Trzeba to jeszcze raz otwarcie napisać: TO COŚ ZWANE USTAWĄ JEST NIEZGODNE Z PRAWEM UNII EUROPEJSKIEJ!!!!!!!!!!!!!

    1. Co jest niezgodne ? to, że trzeba uzyskać zezwolenie na zw ? że trzeba za nie zapłacić ? że trzeba odprowadzać podatki ? chcesz się pucować to wyjedź na maltę. Ja żądam żeby firmy które wyciągają pieniądze z polskich obywateli płaciły podatki i przestrzegały polskiego prawa a nie maltańskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.