Bet-at-home otrzymuje niemiecką licencję na zakłady

bet-at-home

Rada Regionalna Darmstadt przyznała należącej do Betclic Everest marce Bet-at-home niemiecką licencję na zakłady sportowe.

Chociaż Bet-at-home nie został jeszcze dodany do białej listy zatwierdzonych operatorów zakładów bukmacherskich Rady Regionalnej, która zajmuje się licencjonowaniem zakładów na terenie całego kraju zgodnie z Traktatem o Grach Hazardowych, poinformowała, że jej wniosek został zatwierdzony w poniedziałek (2 listopada).

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Bet-at-home jest obecnie jednym z posiadaczy koncesji w Niemczech – powiedział Franz Ömer, dyrektor generalny operatora.

Marka dołączy do 15 innych operatorów, którzy otrzymali licencję, w tym Bet365, spółkę zależną Gauselmann Group – Cashpoint Malta, Tipico, Tipwin i cztery marki GVC Holdings.

Inni operatorzy to Admiral Sportwetten firmy Novomatic, Jaxx, Neo.bet i BetVictor firmy Greenvest Betting, które będą obsługiwać witryny oznaczone marką dla wiodącego w kraju tabloidu Bild.

Zgodnie z Traktatem klienci będą ograniczeni do miesięcznego limitu zakładów wynoszącego 1000 EUR, chociaż u niewielkiej liczby klientów limity mogą wzrosnąć do 10 000 lub 30 000 EUR.

Ponadto depozyty będą ograniczone, dopóki gracze nie przejdą pewnych kontroli weryfikacyjnych, a licencjobiorcy będą również musieli zintegrować się z krajowym systemem samowykluczenia OASIS.

W sierpniu Bet-at-home oświadczył, że jest na dobrej drodze do osiągnięcia całorocznych celów na 2020 r., pomimo wpływu nowej pandemii koronawirusa (Covid-19) i wycofania się z niektórych nowo regulowanych rynków, takich jak Szwajcaria.

Przychody brutto Bet-at-home z zakładów i gier w pierwszej połowie roku wyniosły 62,3 mln euro, co oznacza spadek o 12,4% z 71,1 mln euro w pierwszych sześciu miesiącach 2019 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.