Badania dotyczące oferty zakładów sportowych na Formułę 1

Jedna z czołowych witryn typerskich w Wielkiej Brytanii podjęła się zbadania, który z bukmacherów posiada najlepszą ofertę na Formułę 1.

Światowej popularności Formuły 1 nie można lekceważyć i nie jest więc zaskoczeniem, że większość bukmacherów oferuje kursy na wyścigi Formuły 1. Jest to bowiem najpopularniejszy ze sportów motorowych, zarówno wśród kibiców na świecie, jak i pod względem obstawiania.

Bukmacherzy w swoich ofertach mają zakłady sezonowe, jak również na poszczególne wyścigi. Dodatkowo pojawiają się też zakłady specjalne na zawodników, zespoły itd. Gracze kierują się różnymi czynnikami typując wyścigi Formuły 1, ale zazwyczaj obejmują one zakres oferowanych rynków, konkurencyjność kursów i oferowanie kursów jak najwcześniej.

Na potrzeby porównania wspomniana witryna sprawdziła, co było dostępne u następujących bukmacherów:

Aby określić ogólnie najlepszego bukmachera, brane były pod uwagę liczba oferowanych rynków, łącznie ze zwycięzcą wyścigu, miejscem na podium, zwycięskim samochodem, najszybszym zakwalifikowanym i kursem na miejsce w pierwszej szóstce.

I chociaż pierwsza trójka to Betfred, EnergyBet i GentingBet, musieli zmierzyć się z twardą konkurencją. Zwrócić jednak chciałem uwagę na drugie miejsce.

Celowo tutaj wytłuszczam markę EnergyBet. Polskim użytkownikom właściwie nieznaną, jednakże powiązana z jednym z legalnie działających bukmacherów na naszym rynku, LV Bet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.