Aż 15 wniosków o licencję na zakłady bukmacherskie!

W związku z kolejnymi zmianami na rynku bukmacherskim, które nastąpiły po 1 lipca bieżącego roku postanowiliśmy ponownie zapytać Ministerstwo Finansów o liczbę wnioskodawców ubiegających się o zezwolenie na oferowanie zakładów bukmacherskich w Polsce. Z informacji, które otrzymaliśmy z resortu w chwili obecnej mamy aż 15 wniosków w procesie licencyjnym!

  • O udzielenie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych przez sieć Internet, ubiega się obecnie osiem podmiotów. Cztery z tych podmiotów to podmioty mające siedzibę na terytorium państwa członkowskiego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego Europejskiego Stowarzyszenia Wolnego Handlu (EFTA) – strony umowy o Europejskim Obszarze Gospodarczym, a pozostałe to podmioty z siedzibą w Polsce.
  • O udzielenie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w punktach przyjmowania zakładów, ubiega się obecnie siedem podmiotów. Jeden z nich jest podmiotem mającym siedzibę na terytorium państwa członkowskiego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego Europejskiego Stowarzyszenia Wolnego Handlu (EFTA) – strony umowy o Europejskim Obszarze Gospodarczym, zaś pozostałe to podmioty z siedzibą w Polsce.

Zarejestruj się w TOTOLOTKU i odbierz BONUS do 700 PLN

2 thoughts on “Aż 15 wniosków o licencję na zakłady bukmacherskie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.